Про Автоцентр на Борщагівці

«Автоцентр на Борщагівці» - офіційний дилер автомобілів KIA та GEELY в Київській області, розташований за адресою вулиця Велика Кільцева, 2 і є одним з кращих центрів типу 3 S (Sales, Service, Spares). Він об'єднує такі структурні підрозділи, як автосалон, станція технічного обслуговування, спеціалізований магазин оригінальних автозапчастин та аксесуарів бренду KIA та GEELY.

ЧОМУ САМЕ МИ:
ЗНАЄМО ПРО KIA ВСЕ:
У нашому автосалоні площею 715 кв.м представлений весь модельний ряд бренду KIA. Наші консультанти неодноразово отримували нагороди, як "Кращі консультанти з продажу автомобілів" автомобілів KIA по Україні та з задоволенням нададуть всю необхідну інформацію про модель, і зроблять так, щоб Ви поїхали на новому автомобілі KIA, який би ідеально відповідав Вашому уявленню про автомобіль мрії. Яку б модель Ви не обрали, незмінним будуть якість, надійність, і звичайно ж дизайн. Приходьте до нас, щоб переконатися особисто!
СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СЕРВІС:

Добре, коли приїжджаючи на регламентне технічне обслуговування Ви впевнені у виборі автосервісного центру. Автосервісна центр "Автоцентр на Борщагівці" має в своєму розпорядженні все, що може знадобитися для обслуговування або ремонту автомобілів KIA. Більш того, наші фахівці можуть все: починаючи мийкою і закінчуючи складним відновним кузовним ремонтом. Сервісна зона "Автоцентру на Борщагівці" з 14 постами і загальною площею в 1100 кв.м. дозволяє надавати послуги високої якості і обладнана всім, для виконання технічного обслуговування і гарантійного ремонту.

КОМФОРТ ДЛЯ ВАС:

Шиномонтаж? Діагностика? Технічне обслуговування? Ми подбали про те, щоб Ви, при бажанні дочекатися закінчення ремонту, могли в комфортній обстановці випити кави і перекусити. Автосервісний центр "Автоцентр на Борщагівці" пропонує парковку, затишну зону відпочинку з Wi-Fi і ароматною кавою, можливість спостерігати за ремонтної зоною, а також за бажанням особисто бути присутнім в ремонтній зоні.

ЛИШЕ ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ:

Експерименти з покупкою запасних частин дешевше часто закінчуються неприємними сюрпризами. Щоб Ваш автомобіль приносив тільки позитивні емоції, а робота його систем була стабільною і надійною наш автосервісний центр пропонує повний пакет послуг по обслуговуванню автомобілів бренду KIA. Всі роботи і послуги, а також оригінальні запасні частини і витратні матеріали, використовувані при ремонті - ведуться в суворій відповідності до вимог і технологічними процесам заводу-виробника KIA Motors.

СТАТУС "ПЛАТИНОВОГО ДИЛЕРА":

У 2014 році «Автоцентр на Борщагівці» отримав нагороду Платинового дилера KIA по визнанню KIA Motors Corporation.

Недарма, девіз бренду KIA - «The Power to Surprise» - відображає основу стратегії корпорації - постійне прагнення до інновацій, щоб виробляти автомобілі, що перевершують очікування споживачів.

Відвідайте офіційний сайт дилера KIA в Києві www.kia-motors.net

Повернення дилера GEELY в Україну

2022 рік відзначився для «Автоцентр на Борщагівці» відкриттям нового представництва дилера, а саме бренду GEELY. Головною прикрасою, що представив бренд на ринку України став новий кросовер Atlas Pro, що поєднав у собі європейські технології та естетику. 

Дізнатися більше про GEELY Atlas Pro можна на офіційному сайті дилера GEELY www.geely.com.ua