Антикорозійна обробка Автоцентр на Борщагівці

Природний процес корозії може пошкодити металеві поверхні автомобіля через взаємодію кисню та вологи. Для збереження автомобіля в хорошому стані та запобігання корозії рекомендується регулярно проводити технічне обслуговування та захищати важкодоступні місця. У разі виникнення корозії краще звернутися до фахівців, які відремонтують пошкоджені деталі та оцінять ступінь пошкодження. 

Відновлення металевих поверхонь від корозії є складним та дорогим процесом. Тому краще запобігати корозії та регулярно обслуговувати автомобіль, щоб зберегти його в хорошому стані протягом тривалого періоду.

 

Професійні витратні матеріали та суміші для захисту від корозії  мають різну специфіку в залежності від основного інгредієнта:

  • Бітумні засоби мають функцію звукоізоляції та можуть добре “консервувати” металеві деталі, захищаючи їх від ржавіння та механічних пошкоджень.
  • Каучукові засоби відрізняються міцністю та використовуються в розігрітому стані.
  • Засоби на основі бітумних/синтетичних смол із мінеральним наповнювачем чудово підходять для захисту днища авто.
  • Антигравійні засоби відмінно показали себе в якості захисного покриття кузова від гравію, гілок, камінчиків, що вилітають з-під коліс.
  • Акрилові засоби виглядають як рідкий пластик, добре наносяться на фарбовані поверхні.
  • Масляні склади не сохнуть, що дозволяє їм заповнити всі наявні пори на оброблюваній поверхні, включаючи труднодоступні порожнини. 
  • Парафінові та воскові засоби стійкі до зміни температурного режиму, але не підходять для захисту рухомих елементів від корозії. 
  • Високоміцний твердіючий антикорозійний засіб у вигляді сланцевої мастики є відмінним варіантом для покриття днища та стійок автомобіля.

 

Антикорозійні покриття, які містять каучук, бітум та рідкий пластик, є дуже популярними. Додавання різних речовин дає складу особливі властивості. При виборі відповідного покриття необхідно враховувати його призначення та область застосування:

  • для обробки зовнішніх конструктивних елементів підійде мастика, що добре застигає;
  • приховані поверхні обробляються антикорами, що не висихають, та мають рідку консистенцію.

 

 

Майстри АЦ "Автоцентр на Борщагівці" підберуть необхідний засіб залежно від потреб Вашого авто та ступеня ураження. Ми гарантуємо дотримання технологій, ретельне нанесення захисного шару з використанням спецобладнання, професійний сервіс та конкурентні ціни. Ми знаходимося за адресою: Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 2.