Діагностика Автоцентр на Борщагівці

Сервісний центр "Автоцентр на Борщагівці" пропонує кожному клієнту професійний та якісний сервіс з оперативним виявленням та усуненням будь-яких проблем, пов'язаних з автомобілем. Ми здійснюємо комплексну професійну діагностику авто, яка охоплює перевірку систем транспортного засобу та його важливих компонентів, таких як двигун, коробка передач, гальмівна система, підвіска, оптика, електрообладнання та системи безпеки. Наші фахівці гарантують високу якість виконання робіт та оперативну відповідь на потреби кожного клієнта.

 

Як проходить чек-лист авто?

У кожного автомобіля є спеціальні роз'єми для підключення до комп'ютера та інших приладів, таких як сканери, стенди та портативні зчитувачі. За допомогою спеціалізованого програмного забезпечення можна провести перевірку систем авто  та виявити будь-які несправності. Після діагностики фахівець нашого центру обговорює з власником автомобіля етапи ремонту та рекомендує найбільш ефективні способи розв'язання виявлених проблем.

Проводиться автомобільна діагностика за допомогою сучасного обладнання, що дозволяє точно визначити, які системи авто працюють нормально, а які є пошкодженими. Цей процес дозволяє оцінити технічний стан автомобіля, виявити причини несправностей, кількість помилок та розрахувати методи профілактичних заходів.

Комп'ютерна діагностика авто може виявити потенційні проблеми в системах автомобіля, що дозволяє запобігти можливим поломкам та збільшити термін експлуатації авто. Така перевірка оцінює роботу наступних систем: двигун, трансмісія, гальмівна система, підвіска, електрика, система вприскування палива тощо. 

 

Для проведення огляду автомобіля ми використовуємо професійне обладнання. Найбільш популярні інструменти для цього – це:

  • дилерський сканер, що призначений для проведення технічного обслуговування автомобілів певних марок, має відповідні програми для діагностики. Цей прилад забезпечує повну розшифровку поломок, визначає їх причини та пропонує варіанти їх корекції;
  • мультибрендовий сканер – універсальний діагностичний пристрій, який придатний для роботи з автомобілями всіх марок;
  • портативний сканер, який використовується для виявлення та видалення кодів помилок, а також для визначення локалізації ураження.

 

 

Для вантажних автомобілів, мотоциклів та спецтехніки також існують спеціалізовані діагностичні пристрої.

Під час проведення діагностики всі системи транспортного засобу перевіряються ретельно. Тривалість процедури залежить від конкретної ситуації та може варіюватися від 15 хвилин до 1,5 годин. Команда професіоналів "Автоцентр на Борщагівці" робить все можливе, щоб якнайшвидше виявити та усунути будь-які проблеми з транспортним засобом і відновити його первинні характеристики. Ми знаходимося за адресою: Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 2.