Обслуговування КПП Автоцентр на Борщагівці

Коробка передач є невід'ємною частиною трансмісії автомобіля, що передає потужність від двигуна до коліс. Кожен тип коробки передач має свій діапазон крутного моменту, що забезпечує оптимальну роботу в різних умовах руху. В залежності від моделі автомобіля коробки передач можуть мати різну кількість передач та механізми перемикання, такі як ручний або автоматичний. Важливо правильно обирати передачі в залежності від трафіку та ситуації на дорозі, це дозволить КПП прослужити довше.

КПП автомобіля має відповідати певним вимогам: забезпечення високої тягово-швидкісної продуктивності, високий коефіцієнт корисної дії, низький рівень шуму під час роботи, легкість та зручність управління, надійність та компактність. Важливо відзначити, що надійність та тривалість роботи коробки передач залежать від правильного обслуговування та дотримання рекомендацій виробника. Регулярний огляд та заміна мастила, а також ретельне дотримання правил експлуатації допоможуть зберегти КПП в гарному стані на тривалий період часу.

 

Типи та відмінності коробок передач

Існує три основні типи коробок передач: ступінчасті (механічна коробка передач, “робот”), безступінчасті (варіатор) та комбіновані (автоматична коробка передач). Кожен з цих типів має свої відмінності та переваги.

Механічна коробка передач з ручним перемиканням швидкостей є стандартною. Її робота забезпечується за допомогою педалі зчеплення. Зазвичай цей тип коробки має від 5 до 7 передач, а також режими нейтрального і заднього ходу. У сучасній техніці також використовується система "робот", яка є більш сучасною та простою в управлінні, але все ж використовує механічний тип керування.

Завдяки автоматичній коробці передач водій більше не повинен використовувати зайву педаль для керування автомобілем, що значно спрощує цей процес. Гідромеханічна коробка з більшою кількістю режимів, таких як паркування, рух, нейтральна та задній хід, використовується для перемикання режимів. Ця конструкція називається "гідро", оскільки її робота базується на високому тиску рідини в трансмісії. Основні компоненти гідротрансформатора передають крутний момент двигуна, а планетарна коробка передач відповідає за набір крутного моменту.

Роботизована коробка передач є гібридом механічної та автоматичної коробок. Вона дозволяє водію вибирати режими, як в автоматичних коробках передач, але замість стандартного ручного перемикання швидкостей використовується електроніка.

Коробка “варіатор” не здобула популярності серед сучасних автовласників через те, що фактично в ній немає окремих передач. Робота цієї коробки передач здійснюється завдяки зміні швидкості шляхом руху двох шківів, які мають конічну форму та поєднані за допомогою ланцюга або ременя.

 

Ремонт, заміна та обслуговування КПП в АЦ “Автоцентр на Борщагівці”

Для забезпечення ефективної роботи коробки передач потрібна регулярна заміна мастила в КПП. Відпрацьована олива може забруднити внутрішню поверхню коробки, тому її необхідно ретельно очистити перед заміною. Найкращим варіантом для цього є мінеральна олива, яка забезпечує якісне очищення та зменшує ризик подальшого забруднення.

 

 

Ми готові допомогти Вам з вибором найкращої марки та типу мастила для Вашого автомобіля. Наша команда забезпечує професійний ремонт коробок передач з використанням найсучаснішого обладнання, а кваліфіковані майстри мають спеціальну підготовку для виконання таких робіт. Якщо Ви шукаєте допомогу, зверніться до нас за адресою: Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 2. Також Ви можете отримати додаткову інформацію, зателефонувавши за номерами +38 (044) 202 11 00 та +38 (044) 202 11 02.