Протачування дисків Автоцентр на Борщагівці

Гальмівна система автомобіля складається з дисків та колодок, які призначені для зниження швидкості руху транспортного засобу. При натисканні на гальмівну педаль кінетична енергія перетворюється на теплову, а колодки притискаються до диска, щоб зупинити колесо. Для максимальної ефективності роботи гальмівної системи диски мають спеціальну вентиляційну систему, яка прискорює їх охолодження та очищення. Під час руху диски та колодки взаємодіють між собою, що з часом може призвести до зменшення товщини диска. Щоб уникнути надмірного зносу, варто гальмувати плавно та поступово.

 

Перевірка гальмівної системи: як виявити та усунути неполадки

Регулярне обслуговування та перевірка гальмівної системи є дуже важливими для посилення безпеки під час їзди. Якщо Ви помітили будь-які ознаки неправильної роботи гальм, такі як шум, вібрації чи проблеми з гальмуванням, слід негайно звернутися до фахівця для діагностики та виявлення можливих пошкоджень. У разі пошкодження компонентів гальмівної системи їх необхідно відремонтувати або замінити, щоб забезпечити правильну роботу гальм.

У деяких випадках можна відкласти повну заміну гальмівної системи завдяки проточуванню дисків. Однак в майбутньому необхідно буде повністю замінити пошкоджені компоненти, щоб забезпечити безпеку на дорозі.

Також важливо пам'ятати про регулярне обслуговування гальмівної системи, яке включає заміну гальмівної рідини та перевірку гідравлічних ліній. Це допоможе забезпечити безперебійну роботу системи та підвищити її надійність на дорозі.

 

Чому можуть відмовити гальма?

Гальма можуть відмовити з різних причин, наприклад: нерівномірний знос колодок, пошкоджені гальмівні диски, недостатній рівень гальмівної рідини, надмірна втрата рідини, пошкоджені гальмівні шланги, дефекти в системі, теплова деформація гальмівних дисків, проблеми з гальмами, що викликані бічним биттям.

 

Як авто вказує на проблеми гальмівної системи:

  • вібрація та ривки під час гальмування;
  • свистіння або інші неприродні звуки під час роботи гальм;
  • надмірний опір педалі гальма;
  • блокування гальм навіть при легкому натисканні на педаль;
  • нерівномірний знос дисків;
  • шум під час роботи гальм.

Проточування гальмівних дисків вирішить ці проблеми без повної заміни дисків на нові, а значить дозволить зекономити кошти на покупці нових запчастин та дасть деякий запас часу до повноцінної заміни системи.

 

 

Чому варто обрати компанію "Автоцентр на Борщагівці"?

Ми розуміємо, що гальмівна система є найважливішою складовою безпечної їзди, тому забезпечуємо її високу якість та надійність роботи. Ми встановлюємо сертифіковані диски та колодки, що ідеально підходять один до одного, аби забезпечити найкращу ефективність гальмування. 

Якщо у Вас виникли проблеми з гальмівними дисками, звертайтесь до автосервісного центру "Автоцентр на Борщагівці", який знаходиться за адресою: Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 2. Ми з радістю надамо Вам якісну та своєчасну допомогу у розв'язанні будь-яких проблем з гальмівною системою Вашого авто.