Розвал-схождення 3D Автоцентр на Борщагівці

В АЦ “Автоцентр на Борщагівці” майстри надають послуги з налаштування кутів передньої та задньої вісі для будь-якого виду транспортного засобу. Правильне налаштування кутів є важливим фактором для безпечного керування автомобілем. Наші фахівці вимірюють розвал-сходження та налаштовують кути згідно з рекомендаціями виробника, що допомагає уникнути деформації шин, зменшити знос їхньої поверхні та забезпечити комфорт і безпеку під час керування транспортним засобом.

 

Що таке розвал-сходження? 

Розвал-сходження в автомобілі означає регулювання кутів налаштування коліс і підвіски автомобіля, щоб вони були вірно спрямовані і забезпечували оптимальну керованість та стійкість на дорозі.

Розвал-сходження може бути виміряно та скориговано спеціальним обладнанням, яке визначає кути налаштування коліс, такі як кут нахилу і кут повороту, і допомагає встановити їх відповідно до специфікацій виробника автомобіля.

Невірно налаштований розвал-сходження може призвести до нерівномірного зносу шин, погіршення керованості та стійкості на дорозі, збільшеного споживання палива та інших проблем з автомобілем. Тому рекомендується перевіряти та налаштовувати розвал-сходження автомобіля регулярно.

 

 

Діагностика в форматі 3D 

Новий метод у сфері технічного обслуговування авто, який називається розвал-сходження 3D і передбачає регулювання кутів установки передніх і задніх коліс, проводиться на новітньому обладнанні з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Майстрам більше не доводиться робити спеціальні вимірювання та обчислення вручну, тепер завдяки сучасним програмам цей процес швидкий і високоточний. 

Автосервісний центр "Автоцентр на Борщагівці" обладнаний сучасними стендами, які дозволяють проводити діагностику автомобіля за допомогою спеціальних точок на колесах та створення тривимірної моделі авто. Наші кваліфіковані фахівці детально аналізують отримані дані та порівнюють їх зі специфікаціями від виробника. При виявленні похибок вони запропонують корекцію геометрії шасі та проведуть необхідні ремонтні роботи.

Запрошуємо відвідати наш автосервісний центр за адресою: Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 2, щоб отримати якісний сервіс для Вашого автомобіля.