Шиномонтаж Автоцентр на Борщагівці

Успішність автосервісу залежить від високої кваліфікації фахівців, яка є ключовим чинником. Компанія "Автоцентр на Борщагівці" ставить перед собою завдання підвищити професійний рівень свого персоналу та забезпечити їх розвиток, надаючи всі необхідні умови для цього. У галузі автомобільного транспорту важливу роль відіграє людський фактор, оскільки навіть найменша помилка, допущена під час ремонту автомобіля, може призвести до серйозних наслідків.

 

Які послуги надає "Автоцентр на Борщагівці"?

Наша компанія виконує всі види послуг, пов'язаних з ремонтом коліс та шин. Одна з найбільш затребуваних послуг – "перевзування" авто. Ми швидко та якісно замінимо зимові шини на літні чи навпаки або ж запропонуємо новий комплект покришок в разі непридатності старого.

Крім того, надаємо ще одну популярну додаткову послугу – зберігання шин. Це дуже зручно, практично та сучасно. Уявіть лише, як багато місця Ви звільните після здачі покришок на тривалий термін зберігання. Крім того, на наших складах встановлені оптимальні температурні режими для їх правильного зберігання. 

Наша компанія також пропонує послугу балансування коліс, яка є важливою процедурою для запобігання вібрацій та нерівномірного зносу шин. Навіть найменші погрішності на покришках можуть стати причиною небезпечних ситуацій на дорозі, а балансування коліс стабілізує вагу коліс та дисків, забезпечуючи рівномірний розподіл ваги та оптимальний контакт шин з дорогою. Рекомендується проводити цю процедуру регулярно, зокрема при заміні шин або коліс, а також при виникненні вібрацій або шуму під час руху.

Швидке відновлення нормального тиску в шинах можливе завдяки процесу накачування коліс. Щоб надати покришкам потрібний рівень тиску та підготувати машину до подальшого користування дорогами, потрібні лічені хвилини. 

Важливо дотримуватись всіх вимог і правил професійного шиномонтажу. Цей процес може складатись з декількох етапів, таких як діагностика зносу шин і діагностика стану дисків, визначення причин зносу покришок, правильне зняття та установка шин на диски, а також проведення ремонтних робіт за потреби.

 

Наші переваги:

  • надання послуг на новому та професійному обладнанні;
  • чітке дотримання температурного режиму при зберіганні шин;
  • бездоганна репутація;
  • оперативність та якість заміни шин;
  • професійні майстри.

 

 

Монтаж шин – це важлива послуга, яка гарантує безпеку та комфорт під час водіння автомобіля. Щоб отримати найкращі результати, необхідно довіряти своє авто лише досвідченим фахівцям з відповідними знаннями та обладнанням. Ми з радістю запропонуємо Вам повний комплекс послуг і гарантуємо, що Ви залишитеся повністю задоволені результатом. Наш АЦ знаходиться за адресою: Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 2.