Заміна оливи та рідин Автоцентр на Борщагівці

Одна з необхідних процедур, що безпосередньо впливає на функціонування автомобіля, – вчасна заміна масляного фільтра та моторного масла. Головна задача цих компонентів – забезпечення довговічності роботи двигуна. Мастило сприяє передачі більшої кількості енергії на приводні колеса. Також воно виконує важливу функцію захисту двигуна від забруднень та шкідливих відкладень. Своєчасна заміна мастила та рідин значно зменшує ризик появи корозії. Крім того, мастило сприяє охолодженню двигуна, перенаправляючи зайве тепло від камери згоряння до піддона картера.

 

Існує декілька факторів, які можуть призводити до збільшення витрат рідин в автомобілі. Ось кілька з них:

  1. Погода: висока температура, спека або висока вологість повітря можуть призводити до збільшення витрат охолоджувальної рідини.
  2. Дорожні умови: довгий пробіг по нерівній дорозі або по дорозі з великою кількістю перешкод можуть призводити до збільшення витрат рідин, оскільки двигун автомобіля працює в посиленому режимі.
  3. Перевантаження: перевищення максимального допустимого вантажу в автомобілі може спричинити витрати рідин, отже рекомендуємо уважно читати мануал та дотримуватися рекомендованого навантаження.
  4. Двигун: несправність двигуна значно підвищує розхід матеріалів. 
  5. Недостатнє обслуговування: несвоєчасна заміна мастил та робочих рідин або недостатня увага до технічного стану автомобіля можуть призводити до збільшення витрат рідин.
  6. Витік охолоджувальної рідини – це може статися через порушення герметичності резервуара, тож слід якомога швидше усунути цю проблему.
  7. Використання рідин низької якості: використання занадто дешевих рідин та мастил не лише погіршує стан авто та його систем, але й може збільшити Ваші витрати, оскільки рідини низької якости випаровуються швидше.

 

Типи моторних рідин та їх властивості

Існує велика кількість типів моторних рідин з різними властивостями, які обираються залежно від вимог двигуна та умов його експлуатації. Ось декілька з найбільш поширених видів моторних рідин:

  • Мінеральне моторне масло. Найпоширеніший тип, котрий виготовляється шляхом рафінування базової оливи. Воно дешевше за інші моторні оливи, але менш ефективне і довговічне.
  • Синтетичне масло. Це найбільш високоефективний тип моторного мастила, яке виготовляється зі спеціально розроблених синтетичних речовин. Воно відрізняється відмінними експлуатаційними характеристиками та довговічністю, чудово працює в умовах високих температур, підвищує потужність машини й економить паливо.
  • Моторна олива для дизельних двигунів. Розроблена спеціально для дизельних двигунів, дуже стійка до окислення. Оскільки дизельні мотори мають високу потужність, для кращої працездатності в них рекомендовано використовувати мастила зі спеціальними присадками, які забезпечують кращий захист від зносу деталей двигуна.

 

 

Фахівці АЦ “Автоцентр на Борщагівці” здійснять підбір оптимального масла/оливи та інших рідин, проведуть оцінку злитої рідини та роботи пов’язаних з нею систем. Для оцінки рівня та інших параметрів рідин, що використовуються у Вашому автомобілі, Ви можете звернутися до автосервісного центру "Автоцентр на Борщагівці", який розташований за адресою: Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 2.