Заправка кондиціонера Автоцентр на Борщагівці

Для забезпечення безперебійної роботи кондиціонера в машині необхідно періодично перевіряти систему та її компоненти. Якщо після заправки концентрація фреону зменшилася нижче норми, це може бути ознакою проблеми з системою, яка потребує уваги та ремонту. Рекомендуємо звернутися до кваліфікованого фахівця для діагностики та вирішення цієї проблеми.

Автосервісний центр "Автоцентр на Борщагівці", що розташований в Київській обл., с. Петропавлівська Борщагівка, на вулиці Велика Кільцева, 2, готовий швидко та якісно надати допомогу у всіх питаннях, пов'язаних з системою охолодження Вашого автомобіля.

 

Коли необхідна заправка фреону в системі кондиціонування

Заправка фреону в системі кондиціонування авто є необхідною, коли показники тиску фреону в системі стають нижче норми або коли кондиціонер автомобіля перестає охолоджувати повітря або працює менш ефективно. Якщо кондиціонер видає менш прохолодне повітря, ніж зазвичай, є привід перевірити систему у спеціалістів. 

На проблеми з системою вказують деякі ознаки. Наприклад, гучний шум з системи кондиціонування або постійне включення/виключення компресора можуть вказувати на недостатню кількість фреону в ємності, несправність компресора, засмічення фільтрів або проблеми з вентилятором. Інколи клімат-контроль видає тепле повітря замість прохолодного. Ще одна ознака – поява вологи на панелі керування або під килимом. Це може вказувати на засмічення дренажної системи, що заважає відведенню вологи з системи кондиціонування. Якщо з вентиляційних отворів йде неприємний запах, це може вказувати на проблему з фільтрами кондиціонера або на наявність грибка в системі. Тож, будь-яка нетипова поведінка машини має стати проводом для відвідування СТО.

 

Професійна перевірка кондиціонера

Якщо Ви зауважили неприродну поведінку свого автомобіля, перш за все необхідно забезпечити безпеку на дорозі та якнайшвидше звернутися в сервісну майстерню для проведення діагностики та виявлення причини цієї проблеми.

Спочатку при ремонті та чистці кондиціонера усувають залишки старого фреону. Далі проводиться перевірка наявності тріщин в резервуарі, оскільки це може призвести до витоку рідини. Якщо проблема не вирішується, потрібна детальна діагностика, а у деяких випадках навіть демонтаж торпеди. Після виявлення та усунення причин рухомі деталі компресора змащуються невеликою кількістю мастила, а потім у резервуар заливають новий фреон.

 

 

Автосервісний центр "Автоцентр на Борщагівці" використовує різноманітні сканери та сучасне обладнання для швидкої та точної діагностики автомобілів. Це дозволяє нам успішно виконувати ремонтні роботи та забезпечувати якісне обслуговування наших клієнтів. Наші майстри мають значний досвід та високу кваліфікацію, що дозволяє їм ефективно розв'язувати будь-які проблеми з автомобілями. Ми запрошуємо Вас відвідати наш центр та переконатися особисто в нашій компетентності в усіх питаннях, пов'язаних з ремонтом та обслуговуванням машин.